Řidič / hotelových hostů – Praha

Základní informace o pracovní pozici

Typ poměru: Prace na plný pracovní úvazek - HPP

Lokalita: Praha

Hrubá mzda: nástupní mzda 24.000,- Kč

Náplň práce

Baví tě řídit a chceš se stát řidičem osobních vozidel a malých mikrobusu?

Již několik let jsem zapojeni do obchodní sítě cestovních kanceláří a hotelů po celé ČR. Jedou z hlavní náplně práce je přeprava osob hotelových hostů z letiště na hotely a zpět. V kombinaci s alternativní přepravou osob ti zajistíme práci na směny v režimu krátkých/dlouhý týden.

Pracovní směny:

  • Krátký týden | středa a čtvrtek (2 dny)
  • Dlouhý týden | pondělí a úterý a pak následuje “víkend” – pátek, sobota a neděle (5 dnů)

Co od Vás očekáváme?

  • Zodpovědnost, slušné vystupování a spolehlivost
  • Minimální věk 21 let
  • Dochvilnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík
  • Částečná znalost cizích jazyků (výhodou)
  • Průkaz řidiče taxislužby (žlutá karta)
  • Chytrý telefon, mobilní data
  • Pojištění odpovědnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Mzda vždy do 15. dne následujícího měsíce na účtě
  • Práce v dobrém kolektivu
  • Řízení na osobních vozidle a mikrobusech
  • 20 dnů dovolené
  • Benefity v podobě finančních odměn
  • Příplatky

Poznámky:

Potřebujete pomoc s vyřízením žluté karty?

  • Práci řidiče v osobní dopravě je oprávněna vykonávat pouze osoba, která je držitelem oprávnění řidiče taxislužby. Oprávnění řidiče taxislužby udělí pouze na základě písemné žádosti dopravní úřad v místě trvalého bydliště žadatele. (Praha – Magistrát hl. m. Prahy, Jungmannova 29, 110 00 Praha 1)
  • Vyřízení žádosti obvykle trvá 14 dnů max. do jednoho měsíce od podání žádosti.

Co potřebuji k podání žádosti?

    • Žádost ke stažení ZDE
    • Fotografii pasového formátu o rozměru 3,5×4,5
    • Doklad o zaplacení správního poplatku 500,- Kč
  • V případě, že u nás vydržíš déle jak 3 měsíce, výši správního poplatku ti uhradíme.

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

Zaujala Vás nabídka práce? Můžete nám na ni zde odpovědět.