RUČNÍ MYTÍ

Ruční mytí Praha 6 - Dejvice

Ruční mytí aut kvalitní autokosmetikou SONAX

Nabízíme Vám možnost kompletního ručního mytí vozidel v areálu naší autopůjčovny. Kompletní služby od šetrného ručního mytí exteriéru, čištění prahů a mezidveřních prostor až po mytí motoru nebo tepování interiéru. V zimním období navíc provádíme čištění - odsolení podvozku a podběhů vozu vapem s horkou vodou. Tento systém mytí je mnohem intenzivnější než u kartáčových myček a navíc šetrnější k laku vozidla.


Ruční čištění interiéru vozidla

Čistý interiér Vašeho vozu by měl patřit ke standardu hlavně z důvodu zdravotně nezávadného prostředí, ve kterém trávíte nemalou část Vašeho života. Prach, pyl a plísně nejen z vlhkosti škodí Vašemu zdraví a především dětem (alergie, nemoce dýchacích cest). Sůl, prach a bláto zadržující vlhkost v kobercích navíc škodí i Vašemu vozu, kde pod kobercem narušuje ochranou vrstvu karoserie a dochází ke korozi. My Vám zajistíme čisté, provoněné a zdravější prostředí v interiéru Vašeho vozu formou luxování od podlahy až po strop, odtranění prachu, vyčištění (dezinfekce) a odmaštění plastů s následnou impregnací pro jejich odolnost a svěží vzhled, čištění oken a tepováním stropnice, bočnic dveří, sedadel a kufru zajistíme odstranění i té nejvíce hluboko usazené špíny a roztočů v interiéru.

Ruční mytí exteriéru vozidla

Ruční mytí exteriéru Vám zajistí vyšší kvalitu a šetrnější způsob čištění laku na Vašem voze. V rámci našich možností, prostředků a stavu laku Vašeho vozu odstraníme mastné fleky, hmyz, asfaltové skvrny, vápenaté usazeniny, kaly a prach od brzd nejen na hliníkových kolech. Můžeme na přání aplikovat tekutý nebo tvrdý vosk, impregnaci a ohcranu venkovních plastů, pneu lesk nebo aplikaci tekutých stěračů - Rain-off.

Další služby:

Jako další služby můžeme doporučit návštěvu našeho pneuservisu. Dále nabízíme půjčovnu aut a zařídíme i přepravu osob, ať už pro osobní či firemní účely. V případě potřeby lze u nás objednat i dlouhodobé parkování.

pelant.cz

PELANT Group spol. s r.o.
Československé armády 406/10 | 160 00 | Praha 6

 


(c) 2020 Autopůjčovna Praha Pelant Rent a Car |
pelant.cz