RENT A CAR
UVAŽUJETE O PRONÁJMU VOZIDLA?

My Vám to umožníme a to ještě za mnohem výhodnějších podmínek.

Autopůjčovna PELANT | RENT a CAR  připravila pro všechny nové i stávající zákazníky rychlejší a pohodlnější způsob zadání nové rezervace vozidla. Nově registrované zákazníky navíc odměníme slevou ve výši 5%, kterou od nás obdržíte jako bonus po vyplnění registračního formuláře.
Většina z Vás si klade otázku, co vlastně registrací získá.
  • Rychlejší odbavení při vypůjčení vozidla
  • Jednoduché zadání rezervace v našem on-line systému
  • Zobrazení ceny s již  Vaší zákaznickou slevou
  • Jako první se dozvíte o akčních nabídkách naší autopůjčovny
  • Náhled do historie Vašich objednávek

REGISTRACE           

Jak na to?

Vyplněním a odesláním jednoduchého registračního formuláře  Vám bude automaticky zaslán na uvedený e-mail aktivační link, kterým Váš účet okamžitě aktivujete. Ihned po aktivaci můžete začít využívat všech výhod přihlášeného klienta, které Vám registrace přináší.
Podmínky registrace a správa profilu:
REGISTRACE – Registrovaným uživatelem může být fyzická nebo právnická osoba, která je oprávněným uživatelem využívat jednotlivé služby určené výhradně pro registrované uživatele. Pro úspěšné vytvoření Vašeho profilu je třeba vyplnit veškeré tučně uvedené údaje v registračním formuláři. Zde si také nastavíte heslo pro další přihlášení. Vámi zvolené heslo musí obsahovat minimálně 5 znaků.
Kliknutím na tlačítko „REGISTROVAT“ v příslušném registračním formuláři uživatel odešle příslušný registrační formulář a zároveň udělí svůj souhlas se zněním těchto podmínek včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů.
SLEVA - Přidělená sleva 5% se vztahuje pouze na běžný typ pronájmu se standardním / limitovaným tarifem, nikoliv na speciální zvýhodněné akce. Sleva se dále nevztahuje na příslušenství či jiné služby nabízené společností PELANT Group spol. s r.o. | RENT a CAR. Přidělená sleva se vždy odečítá z částky za pronájem vozidla včetně DPH. Slevy nelze sčítat.
PŘIHLÁŠENÍ 24  –  Přihlášení uživatele přes internetové stránky www.pelant.cz je jednoduché, rychlé a pohodlné ze kteréhokoliv PC nebo mobilního zařízení. Podmínkou pro bezplatné přihlášení  je emailová adresa uživatele včetně zadání vámi zvoleného hesla o minimální délce 5 znaků.
ZAPOMENUTÉ HESLO – Pokud Vámi zvolené heslo zapomenete, stačí kliknout na odkaz „Zapomenuté heslo“ kdy prostřednictvím této služby Vám zdarma bude zasláno na Vámi uvedený registrovaný e-mail.
OBJEDNÁVKY – ve Vašem profilu můžete využít také záložku „Objednávky“ kde se Vám zobrazí historie Vašich rezervací.
EDITACE PROFILU -  po přihlášení lze veškeré údaje ve Vašem profilu upravovat. Úpravy můžete provádět rovnou ve Vašem profilu v záložce „editace profilu“.
PROHLÁŠENÍ – PELANT Group spol. s r.o. | RENT a CAR (dále jen „provozovatel“) se zavazuje, že ke všem získaným údajům přistupuje přísně důvěrně a se všemi poskytnutými daty zachází v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Uživatel dává souhlas se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů, zadaných při registraci pro účely využití on-line rezervačního systému včetně zasílání obchodních nabídek provozovatele.
Provozovatel si vyhrazuje právo na případné změny podmínek, zrušení či odstoupení od bezplatné registrace uživatele i bez udání důvodu.
Budeme velice rádi za každý Váš návrh nebo připomínku, která povede ke zkvalitnění námi nabízených služeb. Veškeré své podměty zasílejte prosím na e-mail: info@pelant.cz.
Jen díky Vám, spokojeným klientům jsme stále společně na cestách.

(c) 2019 Autopůjčovna Praha Pelant Rent a Car |
pelant.cz