RENT A CAR
PELANT
+420 233 353 157
AUTOPŮJČOVNA
AKCE & INFO
o nás

O nás - Autopůjčovna Pelant

Vážený zákazníku,

Rádi bychom Vás seznámili s naší společností, která působí na českém trhu od roku 2000. Naší hlavní činností je pronájem osobních vozidel, MPV a mikrobusů. V této kategorii nabízíme bezmála 50 vozidel značky Škoda, Audi, Mercedes Benz, VW a Opel. Díky pravidelnému průzkumu trhu, konkurence a požadavků našich klientů jsme rozšířili naše služby o další možnosti jako je přeprava osob v rámci EU, zvýhodněný druh pronájmu typu Easy-rent Junior nebo 4F.

Naším cílem je být nejlepší ve svém oboru, a proto naší hlavní filozofií je vnímavost ke všem potřebám našich zákazníků, abychom byli schopni správně a včas reagovat na jejich požadavky. Nabídneme Vám co nejvíce programů a možností jak využít našich služeb, které Vám ušetří čas a finance.

Jedním ze způsobů jak urychlit a zjednodušit cestu našich zahraničních klientů k nám, bylo otevření nové pobočky na Pražském ruzyňském letišti v budově Airport Business Centre. Díky tomuto kroku jsme získali další spokojené zákazníky a cenné zkušenosti, které nám pomohli podniknout další kroky ke zvýšení naší flexibility a urychlení komunikace mezi jednotlivými pobočkami. Vývojem nového programového vybavení tvořeného výhradně dle našich požadavků pro naši společnost jsme se dostali k dalším možnostem, které nám urychlí a zjednoduší náš rozvoj v této oblasti.

Nyní jsme plně připraveni se Vám začít věnovat a plnit vaše požadavky v této oblasti služeb.

 
PARTNEŘI:
Hračky
Vozy Smart
KONTAKT:

Autopůjčovna PELANT
Československé armády 10/406,
Praha 6 - Dejvice,
169 00, Česká Republika
Tel.: +420 233 353 157


(c) 2019 Autopůjčovna Praha Pelant Rent a Car |
pelant.cz