RUČNÍ MYTÍ

Ceník - mytí aut

Ceník služeb / exteriérového a interiérového mytí aut

P1 Basic

Předmytí vozu wapem teplou vodou, ruční mytí karosérie aktivní pěnou nebo šamponem, vystříkání podběhů, mytí kol a disků, závěrečné vysušení karosérie a ošetření pneumatik.

295,-

 

 

P2 Basic Plus

Základem programu Basic Plus je rozšířený program „P1" o mytí šamponem s obsahem vosku, mytí vnitřních hran dveří, opláchnutí gumových koberečků (případné vyluxování) a odstranění zbytku hmyzu.

495,-

P3 Standard          Náš TIP

Základem programu Standard je rozšířený program „P2" o vyčištění světlometů a zpětných zrcátek, vyčištění vnějších a vnitřních skel, vyluxování celého interiéru včetně zavazadlového prostoru, ošetření s konzervací vnitřních plastových dílů a provonění celého interiéru.

795,-

 

P4 Standard Plus

Základem programu Standart Plus je rozšířený program „P3" o ruční leštění (voskování) autolaku voskem.

1 265,-

 

 

 

P5 Comfort

Základem programu Comfort je rozšířený program č. „P3" o tepování interiéru včetně stropu, textilních výplní dveří, sedadla, tepování podlahy včetně zavazadlového prostoru. Vyčištění přístrojové desky a vyústění větracího systému, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů s provoněním celého interiéru vozu.

2 150,-

Mt Moto - Basic

Předmytí motocyklu wapem teplou vodou, ruční mytí motocyklu, odstranění zbytku hmyzu, vysušení, vyčištění světlometů a zpětných zrcátek.

255,-

P6 TOP

Základem programu TOP je rozšířený program „P4" a „P5" o odstranění asfaltových skvrn, vosků a zbytků lepidel, ošetření vnějších plastových a pryžových dílů, čištění prostoru pro rezervní pneu, kontrola tlaku v pneu, (impregnace kožených sedadel), mytí motoru a motorového prostoru, lakování pryž. hadic a plastů motoru s ochranným nástřikem proti hlodavcům.

3 400,-

 

 

Ceník služeb Plus
Příplatky:
"Extrémní Znečištění" jedná se o silné znečištění interiéru a exteriéru vozidla, například odstranění mastných skvrn, chlupů od domácích zvířat, větší množství samolepek, reklamních polepů atd.
10% SUV a MPV vozy     
20% Užitkové a terenní vozy          
EZ - (extrémní znečištění) dle dohody
Uvedené ceny pro mytí aut a motocyklů jsou v CZK včetně DPH.
Společnost PELANT Group spol. s r.o. | RUČNÍ MYTÍ | si vy
hrazuje právo na případné změny cen.
pelant.cz

PELANT Group spol. s r.o.
Československé armády 406/10 | 160 00 | Praha 6


(c) 2020 Autopůjčovna Praha Pelant Rent a Car |
pelant.cz