RENT A CAR

PELANT Group spol. s r.o. Autopůjčovna Praha, osobní a autobusová doprava, pneuservis, ruční mytí aut, parking, půjčovna aut - Rent a car.

VYSOKÁ KVALITA & NÍZKÁ CENA to je   ... AyGO!

Autopůjčovna PELANT Rent a Car přichází s novým typem vozidla, které v žádném případě svojí výbavou nezaostává za drahými a luxusními auty vyšších tříd. Model Toyota Aygo navazuje na dosud nejžádanější typ pronájmu, zejména pro klienty, kteří   ... celý článek

Ceník pronájmu "Akční nabídky" : cena / den Toyota AyGo! 1 den 2-7 8-21 22-30 víkend
 S limitem km 895 595 575 400 1308
 Bez limitu km 995 690 660 460 1505
* výše uvedené ceny jsou včetně DPH
nyní ještě výhodnější pronájem než kdy mohl být !!!  ... AyGO!

SLEVA 5% pro všechny zúčastněné

Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte tak ihned 5% slevu na pronájem vozu. A ne jen to. Více se dozvíte v sekci "AKCE" na našich stránkách.


Nechceme patřit mezi nejlevnější autopůjčovny, kde jsou nízké ceny na úkor kvality. Chceme vám nabídnout přijatelné ceny, které se zároveň rovnají nejvyšší kvalitě. Dáváme si záležet, aby náš vozový park byl vždy čistý a bezporuchový. Samozřejmostí je u nás osobní přístup, spolehlivost a záruka kvalitních služeb. Pelant autopůjčovna Praha nabízí časté akce na vypůjčení vozů, sledujte proto pravidelně naše webové stránky.

Využijte služeb Pelant půjčovny aut Praha

Půjčovna aut Pelant Praha vám nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozů a mikrobusů. V rámci dlouhodobých pronájmů nabízíme variabilní ceník, který uspokojí veškeré naše zákazníky. Stejně tak máme pro naše stálé zákazníky a firmy výhodné slevy a klientské karty. Samozřejmostí je v naší autopůjčovně Praha maximální stáří automobilů 3 roky, veškerý servis spojený s provozem auta a komplexní pojištění po celé ČR a EU.

Co vše vám nabízí Pelant autopůjčovna Praha?

Kromě vypůjčení vozu vám zajistíme také přepravu osob v rámci EU od 1 do 32 osob ať už formou exkurze, jednorázového transportu nebo pouze převozu z letiště Praha Ruzyně do centra a zpět. Jako autopůjčovna s kvalitním servisním zázemím a širokým portfoliem služeb vám zajistíme také kompletní správu vozového parku. Věříme, že si z našich služeb vyberete a budete s námi plně spokojeni. Navíc jako poděkování za pronájem vozidla u nás získáte slevový kupon v hodnotě až 1000,-Kč!

Autopůjčovna Pelant na Facebooku

Našim stávajícím i novým zákazníkům nabízíme slevy za to, že se stanete fanoušky naši autopůjčovny na facebooku. Slevu můžete využít podle potřeby na pronájem vozidla, pneuservis či ruční mytí aut. Díky našim facebookovým stránkám budete mít také vždy přehled o aktuálních akcích a slevách, které pořádáme.
PARTNEŘI:
Hračky
Vozy Smart
KONTAKT:

Autopůjčovna PELANT
Československé armády 10/406,
Praha 6 - Dejvice,
169 00, Česká Republika
Tel.: +420 233 353 157


(c) 2020 Autopůjčovna Praha Pelant Rent a Car |
pelant.cz